Urlop

https:

Wynajem helikopterów


Nowoczesne usługi transportowe przewidują nawet wynajem helikopterów, jak i samolotów. Dzięki takim usługom można szybko, komfortowo i bezpiecznie dotrzeć do niemal każdego celu. Wynajem maszyn lotniczych jest oferowany coraz częściej i w coraz to bardziej atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

https:

Rowery Kellys Warszawa


Sklep Rama Sport z Warszawy oferuje bogaty wybór wyposażenia zarówno dla profesjonalistów, jak i dla kolarzy - amatorów. Znajdziecie Państwo u nas rowery Kellys, podzespoły, specjalną odzież, kaski i okulary, a także akcesoria niezbędne podczas rowerowych wycieczek oraz środki do czyszczenia i konserwacji sprzętu.

www.unlimitedsports.pl

Serwis nart Warszawa


jesteś miłośnikiem sportów zimowych i chcesz, aby Twój sprzęt był doskonale przygotowany do sezonu? W takim razie zapraszamy do serwisu nart w Warszawie, w którym nasi specjaliści nasmarują, zregenerują i poddadzą niezbędnym operacjom sprzęt, aby był on komfortowy, efektywny i bezpieczny w użytkowaniu.

https:

obozy windsurfingowe


Marzy ci się aktywny wypoczynek gdzieś nad polskim morzem? Jeśli tak, to nie zwlekaj ani chwili dłużej, tylko skontaktuj się z Wind Zone, które organizuje wspaniałe obozy windsurfingowe oraz kitesurfingowe nad polskim morzem. Przeżyjesz piękne przygody i poznasz wielu nowych, pozytywnie zakręconych ludzi.

https:

Siłownie zewnętrzne producent


Dzięki poznaniu potrzeb naszych Klientów oraz wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu wyrobów dostosowanych do ich oczekiwań, oferujemy Państwu funkcjonalne siłownie zewnętrzne. Producent, czyli firma 1Move w swoim katalogu ofertowym posiada takie rozwiązania jak biegacz, drabinka, wioślarz czy orbitrek. Wszystkie z naszych urządzeń cechują się zwiększoną odpornością na uszkodzenia i intensywną eksploatację. Zachęcamy do współpracy.

https:

Brzuch


Coraz więcej osób chce zadbać o swój dobry wygląd i zdrowie. Na naszej siłowni prowadzimy zajęcia dla początkujących i zaawansowanych. Uczestnikom treningów, którzy chcą osiągnąć płaski brzuch proponujemy aerobic bądź trening siłowy, dzięki któremu spalą masę tłuszczową, ujędrnią ciało i wzmocnią mięśnie.