Technologie

www.pzmwimet.pl

Przyczepy specjalistyczne


Specjalnością założonej w 1976 roku i działającej w branży motoryzacyjnej firmy PZM Wimet z Józefowa jest produkcja różnego rodzaju elementów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, oznakowania oraz BHP. Jedną z naszych propozycji są również samochodowe przyczepy specjalistyczne, miedzy innymi dla wojska lub straży pożarnej, produkowane według wzoru lub otrzymanej dokumentacji technicznej. Proponowane przez nas urządzenia posiadają wszelkie wymagane certyfikaty, atesty oraz homologacje. Zapewniamy konkurencyjne ceny i szybką realizację zleceń.

https:

Siatki zgrzewane


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą produkcję oraz sprzedaż siatki ogrodzeniowej, doskonale sprawdzającej się przy równego typu obiektach przemysłowych. Nasze wyroby posiadają zróżnicowaną wielkość oraz kształt oczek, na życzenie klientów mogą być również ocynkowane ogniowo bądź galwanicznie. Zapraszamy do kontaktu.

dvg.pl

Fasady aluminiowe


Specjalnością firmy DVG są drzwi drewniane i szklane, a także ich połączenie - modele drewniane, fasady aluminiowe z ciekawymi przeszkleniami. Oczywiście, dla Klientów, którzy mają swoją wizję, oferujemy także projekt i realizacji drzwi na wymiar. Nasze drzwi przeciwpożarowe zapewnią pełne bezpieczeństwo w razie potrzeby.

www.tampogranit.com.pl

Farby do sitodruku


Znakomita jakość oferowanych przez nas produktów sprawia, że są one chętnie kupowane przez klientów. Farby do sitodruku od TAMPO GRANIT Sp. z o.o. są bardzo wydajne i pochodzą od renomowanego producenta. Są szeroko wykorzystywane do nanoszenia pożądanych wzorów na różnego typu powierzchnie. Zapraszamy do złożenia zamówienia.

enceko.pl

Suszarnia


Przemysł spożywczy wykorzystuje wiele niezwykłych maszyn, aby dostarczyć konsumentom doskonałe produkty spożywcze. W naszej ofercie znaleźć można suszarnie warzyw. Są to nowoczesne urządzenia, dzięki którym można szybko i dokładnie odparować nadmiar wody z papryk, ziemniaków, czy pomidorów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

https:

Koszulki termokurczliwe


W asortymencie firmy handlowo-produkcyjnej Partex Znajdą Państwo szeroki wybór opasek oraz oznaczników na kable. Koszulki termokurczliwe to niezwykle uniwersalny wyrób, który umożliwia pokrycie przewodów posiadających różnorodne obwody. Dostępne w naszej ofercie produkty to modele o profilu okrągłym bądź płaskim, które dobiera się na podstawie rodzaju instalacji elektrycznej. Ich atutem jest duża odporność na substancje chemiczne oraz wysokie temperatury. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

https:

Filament


Jednym z niezbędnych elementów do wykonywania wydruków trójwymiarowych, obok, oczywiście samego urządzenia, jest filament do drukarki 3D. W ofercie firmy Aemca Sp. z o.o. znajdziecie Państwo materiały eksploatacyjne do urządzeń marek XYZprinting oraz Zortex, których jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami, a także produkty Ekono Aemca, idealne dla urządzeń open-source’owych. Zapewniamy szeroki wybór rodzajów, faktur oraz kolorów, a także fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówień.

metalcnc.pl

Cięcie CNC


Posiadamy nowoczesne urządzenia sterowane numerycznie, które pozwalają nam wykonywać szybkie i przede wszystkim bardzo precyzyjne cięcie CNC. Maszyny te pozwalają nam tworzyć w blachach otwory, jak również pozyskiwać z nich elementy o niemalże dowolnych kształtach. Dla naszych Klientów zajmujemy się przede wszystkim obróbką różnego typu metali.

https:

zbiorniki hydroforowe


Nasza oferta składa się z elementów służących głównie do celów przemysłowych - tworzymy pojemniki wykorzystywane w instalacjach wodnych i cieplnych. Jednym z nich są zbiorniki hydroforowe, które służą do składowania wody np. na potrzeby spożywcze. Pracują w temperaturze 20 stopni Celsjusza i ciśnieniu 0,6 MPa lub 1,0 MPa.

https:

Instalacja solarna


Zarówno polscy przedsiębiorcy, jak i właściciele domów coraz częściej decydują się na ekologiczne rozwiązania - to dlatego instalacja solarna jest coraz popularniejsza. Nasza firma przygotowuje projekty systemów fotowoltaicznych oraz zajmuje się ich montażem. Nasza oferta składa się z czterech etapów: kompletny mechanizm (wybór mocy, konsultacje, montaż), panele fotowoltaiczne, inwertery oraz systemy mocowań.

www.opakowaniaszklane.pl

zamknięcia twist-off


Oferujemy specjalne zakrętki do słoików i butelek, dzięki którym zachowają swoją szczelność. Sprzedajemy zamknięcia twist-off, dzięki którym twoje pojemniki pozostaną bezpieczne. Oferta obejmuje nakrętki o różnych rozmiarach średnicy (od 33 do 100). Ponadto, wieczka są w różnych kolorach i motywach, oraz mamy możliwość nałożenia na nie dowolnej wybranej przez Ciebie, grafiki.

https:

Przyciski sterownicze


W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroka gama części z grupy osprzętu elektrycznego - przyciski sterownicze, stacyjki, kontrolki, styki, kasety i żarówki, to jedynie mały wycinek pełnej oferty. Proponujemy tylko najlepsze produkty, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową naszego sklepu!

sav-polska.pl

Bloki magnetyczne


Nasza firma zajmuje się produkcją urządzeń do transportowania blach i paneli stalowych. W swojej ofercie posiadamy, między innymi, chwytaki, bloki magnetyczne i stoły sinusowe. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań by zapewnić fachowe doradztwo podczas wyboru systemu trawersowego do Państwa firmy.

https:

szkolenia BHP Online


Oferujemy szkolenia BHP online dla pracowników biurowych, inżynierów, a także pracodawców. W zależności od potrzeb proponujemy różne rodzaje pakietów, aby każdy zainteresowany mógł wybrać najbardziej odpowiadającą mu opcję. Podobny kurs to szybki i skuteczny sposób na przyswojenie wiedzy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, który zapewni Twojej firmie prawidłowe funkcjonowanie.

https:

Producent skrzynek na listy


Proponujemy Państwu odporne na warunki atmosferyczne wrzutniki na przesyłki pocztowe, które doskonale nadają się do zamontowania w ogrodzeniu. Jako producent skrzynek na listy, oferujemy także wykonane ze stali nierdzewnej tuby na gazety, które umożliwią odseparowanie materiałów reklamowych od prywatnej korespondencji.

www.zielonatechnologia.com

Pompy ciepła montaż


Instalacja pompy ciepła, montaż a następnie - niezawodne działanie. Proponujemy Państwu najlepszej jakości systemy pomp ciepła, dzięki którym ogrzewanie pomieszczeń stanie się wyjątkowo łatwe i przyjemne. Zapraszamy do skorzystania z naszej ekonomicznej, taniej i naturalnej metody osiągnięcia niezawodnego ogrzewania.

www.transport-pneumatyczny.pl

Obejmy do rur


Posiadasz urządzenie, w którym ważną rolę odgrywa transport materiałów sypkich? Jeśli tak, rozważ obejmy do rur naszej produkcji. Łączniki te są w środku idealnie gładkie, przez co drobinki nie zalegają w środku. Mogą być wykorzystywane w zakładach produkujących żywność, są całkowicie bezpieczne i posiadają odpowiednie atesty.

https:

Niwelator optyczny cena


W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg wysokiej jakości urządzeń służących do usprawnienia prac wykonywanych w obrębie gospodarstwa domowego. Posiadamy między innymi nowoczesne niwelatory w wersji laserowej i optycznej, służące do wykonywania profesjonalnych pomiarów geodezyjnych oraz precyzyjnego wyznaczenia kierunku.

https:

Przepustnice centryczne


W rozbudowanym asortymencie przedstawionym na stronie internetowej firmy Flow-Valves znajdują się również przepustnice centryczne, manszetowe, podwójne, potrójne i mimośrodowe. Polecane przepustnice wykonane są z blachy ocynkowanej, kwasoodpornej lub czarnej oraz mogą być sterowanie automatycznie lub ręcznie.

https:

dystrybucja elektroniki


Jeżeli potrzebny Ci dobry, renomowany, internetowy sklep elektroniczny - koniecznie wejdź na nasze łamy i przekonaj się, że właśnie go znalazłeś. Prowadzimy hurtową oraz detaliczną sprzedaż asortymentu najwyższej jakości. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, a także dbałości o profesjonalną obsługę klienta udaje nam się skutecznie spełniać najwyższe europejskie i światowe standardy.