Technologie

www.metalfach.com.pl

Kotły


Wysokiej jakości kotły to specjalność naszej firmy. Posiadamy bogatą ofertę na ładowarki czołowe, prasy zwijające oraz wiele innych urządzeń. Nasi pracownicy są specjalistami w swojej branży i chętnie Państwu poradzą jakie kotły czy ładowarki czołowe wybrać. Oferujemy również usługi, w tym cięcie laserowe. Dbamy o wysoką jakość naszych usług i produktów, dlatego nie muszą się Państwo o to martwić. Oferujemy atrakcyjne ceny na kotły oraz pozostałe urządzenia z naszego asortymentu.

www.pzmwimet.pl

Przyczepy specjalistyczne


Specjalnością założonej w 1976 roku i działającej w branży motoryzacyjnej firmy PZM Wimet z Józefowa jest produkcja różnego rodzaju elementów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, oznakowania oraz BHP. Jedną z naszych propozycji są również samochodowe przyczepy specjalistyczne, miedzy innymi dla wojska lub straży pożarnej, produkowane według wzoru lub otrzymanej dokumentacji technicznej. Proponowane przez nas urządzenia posiadają wszelkie wymagane certyfikaty, atesty oraz homologacje. Zapewniamy konkurencyjne ceny i szybką realizację zleceń.

www.dastal.net

Siatki zgrzewane


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą produkcję oraz sprzedaż siatki ogrodzeniowej, doskonale sprawdzającej się przy równego typu obiektach przemysłowych. Nasze wyroby posiadają zróżnicowaną wielkość oraz kształt oczek, na życzenie klientów mogą być również ocynkowane ogniowo bądź galwanicznie. Zapraszamy do kontaktu.

www.fann.pl

FANN - oczyszczalnia ścieków przydomowa


Jeżeli zależy ci na poprawie stanu środowiska naturalnego, to propozycja firmy FANN POLSKA Sp. z o.o. jest dla ciebie. Zajmują się oni sprzedażą oraz montażem przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków. Stosują urządzenia standardowe, a także wyposażone z nasyp filtrowy czy choćby moduł chemiczny.

dvg.pl

Fasady aluminiowe


Specjalnością firmy DVG są drzwi drewniane i szklane, a także ich połączenie - modele drewniane, fasady aluminiowe z ciekawymi przeszkleniami. Oczywiście, dla Klientów, którzy mają swoją wizję, oferujemy także projekt i realizacji drzwi na wymiar. Nasze drzwi przeciwpożarowe zapewnią pełne bezpieczeństwo w razie potrzeby.

https:

Usługi informatyczne Warszawa


Oddanie spraw związanych z systemami IT w ręce specjalistów z zewnętrznej firmy sprawia, że możecie państwo skupić się wyłącznie na realizowaniu własnych celów. Nasze usługi informatyczne w Warszawie są najwyższej jakości, ponieważ do dyspozycji państwa oddajemy grupę wykwalifikowanych fachowców, którzy poradzą sobie z każdym problemem i przyczynią się do rozwoju przedsiębiorstwa. Jesteśmy specjalistami od napraw, wykonywania codziennych czynności związanych z IT, a także wdrażamy nowoczesne technologie.

www.tampogranit.com.pl

Farby do sitodruku


Znakomita jakość oferowanych przez nas produktów sprawia, że są one chętnie kupowane przez klientów. Farby do sitodruku od TAMPO GRANIT Sp. z o.o. są bardzo wydajne i pochodzą od renomowanego producenta. Są szeroko wykorzystywane do nanoszenia pożądanych wzorów na różnego typu powierzchnie. Zapraszamy do złożenia zamówienia.

www.kartonpak.pl

Producent opakowań kartonowych


Tworzymy pudełka ochronne z tektury litej dopasowane do potrzeb naszego Klienta, które wspomagają jego działania biznesowe. Jako producent opakowań kartonowych z ponad 70-letnim doświadczeniem oraz innowacyjnym parkiem maszynowym jesteśmy w stanie zaprojektować i dostarczyć nawet najbardziej skomplikowane pudełka na indywidualne zamówienie danego przedsiębiorcy.

altumtech.pl

Cięcie wodą


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty profesjonalnej obróbki materiałów. Cięcie wodą, wykonywane przez specjalistów firmy AltumTech, pozwala na uzyskanie dowolnych kształtów niemal każdego tworzywa. Pozwala ono na obróbkę zarówno stali nierdzewnej, tytanu, kobaltu jak i szkła czy drewna. Metoda ta wykonywana jest pod ciśnieniem 400 bar. Niska temperatura, wytwarzana w trakcie procesu to gwarancja braku zmian w strukturze materiału. Tworzywo nie ulega także rozmagnesowaniu, nagrzaniu ani przypaleniu.

enceko.pl

Suszarnia


Przemysł spożywczy wykorzystuje wiele niezwykłych maszyn, aby dostarczyć konsumentom doskonałe produkty spożywcze. W naszej ofercie znaleźć można suszarnie warzyw. Są to nowoczesne urządzenia, dzięki którym można szybko i dokładnie odparować nadmiar wody z papryk, ziemniaków, czy pomidorów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

www.partex.pl

Koszulki termokurczliwe


W asortymencie firmy handlowo-produkcyjnej Partex Znajdą Państwo szeroki wybór opasek oraz oznaczników na kable. Koszulki termokurczliwe to niezwykle uniwersalny wyrób, który umożliwia pokrycie przewodów posiadających różnorodne obwody. Dostępne w naszej ofercie produkty to modele o profilu okrągłym bądź płaskim, które dobiera się na podstawie rodzaju instalacji elektrycznej. Ich atutem jest duża odporność na substancje chemiczne oraz wysokie temperatury. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

aemca.pl

Filament


Jednym z niezbędnych elementów do wykonywania wydruków trójwymiarowych, obok, oczywiście samego urządzenia, jest filament do drukarki 3D. W ofercie firmy Aemca Sp. z o.o. znajdziecie Państwo materiały eksploatacyjne do urządzeń marek XYZprinting oraz Zortex, których jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami, a także produkty Ekono Aemca, idealne dla urządzeń open-source’owych. Zapewniamy szeroki wybór rodzajów, faktur oraz kolorów, a także fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówień.