Rozrywka i kultura

www.fireband.pl

Zespół na wesele Kraków


Fantastyczny zespół na wesele - FireBand chętnie zagra na organizowanej przez Ciebie imprezie! Proponujemy zawsze najlepsze oraz korzystne dla naszych klientów rozwiązania - staramy się dostosować swoją ofertę do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do kontaktu z nami!

justedishow.com

Iluzjonista Just Edi Show


Zapomnij o klaunach i dmuchaniu balonów. Teraz prym wiodą iluzjoniści! Just Edi Show przygotowuje oryginalne pokazy sztuczek magicznych, które zachwycą widzów w każdym wieku. To profesjonalista, którego niezwykłe umiejętności były prezentowane w Telewizji Polskiej oraz TVN. Nie czekaj, zaproś gwiazdę już dziś! Szczegóły znajdują się na stronie internetowej.

https:

Prasy do sublimacji


W naszym sklepie internetowym z artykułami dla profesjonalnych oraz początkujących fotografów dostępne są m.in. prasy do sublimacji francuskiej marki Sefa. Urządzenia te proponujemy w kilku wersjach, z których każda umożliwia profesjonalne przenoszenie wydruków na różnego rodzaju powierzchnie oraz na koszulki.

sztukwizja.pl

malarstwo artystyczne ścian 3d


Specjalnością naszej firmy jest tworzenie różnego rodzaju dekoracji, z których każda jest dziełem sztuki. Wśród wielu usług proponujemy między innymi malowanie artystyczne ścian 3D, które świetnie sprawdzi się w przypadku różnego rodzaju lokali gastronomicznych – barów, restauracji czy sal i pomieszczeń, przeznaczonych do zabawy.