Dzieci

https:

Ocean - kolekcja naklejek z oceanem


Jeżeli Twoje dziecko jest miłośnikiem podwodnych stworzeń, wspaniałych bajkowych istot albo chcecie stworzyć w jego pokoju niesamowity klimat do zabawy czy odpoczynku, oferujemy kolekcję naklejek z oceanem. Różnorodne syrenki, ryby i inne stworzenia sprawią, że ściana nabierze charakteru, a pokój będzie bardziej przytulny.

subrideo.pl

Integracja sensoryczna


Autyzm ma wiele obliczy. To choroba, która choć niewyleczalna, może być skutecznie leczona. Integracja sensoryczna to ważna terapia, dzięki której maluszek uczy się prawidłowego odbioru bodźców zewnętrznych oraz reakcji. Poprawia się również motoryka ruchowa, malec wycisza się i uspokaja, zaczyna prawidłowo odczytywać emocje.

www.sensillo.pl

http://www.sensillo.pl/kategoria-produktu/pieluchy-pl/


Szukasz przepięknej pieluszki dla swojego dziecka? Na stronie internetowej Sensillo znajdziesz produkty w stu procentach ekologiczne, wykonane z tkaniny tetrowej lub flanelowej. Dodatkowo, ozdobione są fantastycznymi, barwnymi, wesołymi malunkami i dostępne w najróżniejszych wariantach kolorystycznych.

www.caretero.pl

http://www.caretero.pl/


Foteliki samochodowe, łóżeczko turystyczne, wózki spacerowe Spacer, łóżeczka turystyczne Simplo, łóżeczko dla dziecka - to zaledwie element tego co proponuje firma biznesowa IKS 2 Mucha, Witek. Wskutek cennego wachlarza innowacji możemy spełnić Waszym wymaganiom oddając oznaczające się precyzją wykonania, a także idealne rozwiązania. Najmocniej namawiamy do odwiedzenia oficjalnej strony www figurującej pod adresem www.caretero.pl.

otoniania.pl

Opiekunka - dziecko


Jeśli potrzebujesz pomocy w wychowaniu swojej latorośli, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Centrum Usług Psychologicznych w Warszawie stworzyło stronę internetową na potrzeby osób, takich jak Ty. Opiekunka do dziecka powinna odpowiadać indywidualnym kryteriom rodziców. Dzięki rozbudowanej opcji wyszukiwania, dostępnej na naszym portalu możesz znaleźć właśnie kogoś takiego.

www.wozki-skleposkar.pl

Wózki dziecięce 3w1


Młodzi rodzice często cenią sobie praktyczne rozwiązania, które pozwalają na zminimalizowanie kosztów. Takie właśnie są nasze estetyczne wózki dziecięce 3w1, które kupisz w dobrej cenie na stronie Sklepu OSKAR. Posiadamy modele najbardziej znanych i cenionych marek, takich jak Tutek, Babetto czy Euro-Cart.

https:

http://sklep.2be3.com.pl/


Zapraszamy na stronę http://sklep.2be3.com.pl/. Czekają tam na Ciebie wysoko jakościowe artykuły dla dzieci, spośród których bez wątpienia wybierzesz coś, co Cię zainteresuje. Wszystkie produkty wchodzące w skład naszej oferty są sprawdzone i bezpieczne - jesteśmy pewni, że ich zakup przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia.

olsztyn.leaderschool.pl

Kursy języka angielskiego


W dzisiejszych czasach każdy powinien znać co najmniej jeden język obcy. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa wspaniałe kursy językowe, podczas których nauczą się Państwo języka angielskiego, hiszpańskiego lub francuskiego. Ostatnio możecie się u nas Państwo zapisać również na kurs niemieckiego. Słomniki to miasto, w którym działa nasza szkoła językowa Leader School. Czemu warto skorzystać z naszej oferty? Ponieważ zatrudniamy doświadczonych nauczycieli, oferujemy przestępne ceny lekcji i dbamy o najwyższy poziom nauczania!

adverbum.net.pl

Wczesne wspomaganie rozwoju Warszawa


Z myślą o rodzicach, których dzieci borykają się z problemami psychoruchowymi otworzyliśmy placówkę terapeutyczną. W naszej warszawskiej Poradni Psychologiczno-Terapeutycznej przeprowadzamy bezpłatnie zajęcia, których celem jest wczesne wspomaganie rozwoju młodego pacjenta. Zajęcia prowadzone są dla osób do 7 roku życia.

www.gwiazdeczka.eu

Komu przekazać 1% podatku w 2017


Organizacje pożytku publicznego mogą prowadzić działalność jedynie dzięki wsparciu sponsorów oraz osób prywatnych. Nie wiesz, komu przekazać 1% podatku za rok 2017? Możesz podarować go naszej warszawskiej fundacji. W ten sposób wesprzesz działania na rzecz rodzin w trudnej sytuacji życiowej, osób niepełnosprawnych czy edukacji.