Biura i usługi dla firm

https:

Mop płaski


Na naszej stronie internetowej znajdziecie liczne produkty, jakie wykorzystywane są w różnego typu przedsiębiorstwach, jak np. środki czystości, a wśród nich mop płaski. Przygotowane przez nas materiały pozwalają na skuteczne i bezpieczne zapakowanie wybranych przedmiotów, jakie poddawane są wysyłce czy też transportowi. Gwarantujemy Wam najbardziej konkurencyjne ceny na cały nasz asortyment.

manu.com.pl

Kompletowanie Poznań


Istniejąca od wielu lat firma Manu Service dokłada wszelkich starań, aby jej usługi były świadczone rzetelnie, a klient był w pełni usatysfakcjonowany. Oferujemy pakowanie, kompletowanie, konfekcjonowanie i etykietowanie materiałów. Oferujemy usługi zarówno dla firm działających w Poznaniu, jak również w innych częściach Wielkopolski.

www.abmmedia.com.pl

http://www.abmmedia.com.pl/index.php/content/view/slug/bazy-firm-polskich


Baza firm 500000 to niezwykle obszerna, zawierająca setki tysięcy informacji baza danych, przydatna dla wszystkich osób pragnących bądź pozyskać nowe kontakty biznesowe, bądź świadczących usługi w sektorze b2b i chcących zdobyć nowych klientów. Przejrzystość i łatwość korzystania z danych z pewnością przypadną Wam do gustu.

https:

alimenty Bydgoszcz


Wysokiej jakości usługi oferuje w Bydgoszczy kancelaria adwokacka Aleksander Domek. Profesjonalne porady prawne świadczone przez nasze biuro pomogły już wielu osobom w takich kwestiach jak rozwody, sprawy majątkowe czy spadkowe. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego przypadku, nasza kancelaria zyskała wielu stałych klientów.

https:

Odszkodowania Suwałki


Kancelaria adwokacka w centrum Suwałk świadczy usługi prawne Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom. Istnieje możliwość podjęcia stałej współpracy dla Klientów Biznesowych. W biurze przyjmuje adwokat Justyna Lewandowska, która oferuje pomoc w zakresie pełnomocnictwa, mediacji i prowadzenia spraw sądowych na każdym ich etapie. Wśród czynności prawnych z zakresu kodeksu cywilnego znajdują się między innymi takie świadczenia jak odszkodowania, sprawy dotyczące ochron dóbr osobistych czy wypadków komunikacyjnych.

https:

Nagrobki Warszawa


Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane na nasze stronie internetowej produkty spełniały Państwa oczekiwania i sprawdzały się doskonale w swojej roli. Przedsiębiorstwo Signia poleca nagrobki, które są naszą specjalnością. Wykonujemy je z materiałów pochodzenia naturalnego, co pozwala na uzyskanie świetnych efektów wizualnych. Chętnie łączymy różne rodzaje kamienia, co pozwala na nadanie gotowej konstrukcji unikalnych walorów wizualnych. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz urządzenia, dzięki którym na czas zrealizujemy każde zlecenie.

https:

Upadłość konsumencka


Wiele osób zastanawia się, czym jest upadłość konsumencka i kogo ona dotyczy. Procedura ta przeznaczona jest dla osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej, a posiadają zobowiązania finansowe, których nie są w stanie spłacić. W ramach postępowania sąd może umorzyć długi i ustalić zasady spłaty wierzycieli.

https:

prawo budowlane Warszawa


Nasza kancelaria zajmuje się reprezentowaniem w procesach sądowych m.in. wspólnot mieszkaniowych oraz właścicieli nieruchomości. Prawo budowlane i mieszkaniowe to dziedziny, którymi zajmujemy się, przygotowując dla klientów z Warszawy dokumentację odnośnie zarządzania nieruchomością lub prowadząc postępowania o eksmisję. Można powierzyć nam również kwestie związane z uwalnianiem się spółdzielni od dewelopera.

www.notariuszstrzegom.pl

Kancelaria notarialna


Placówka to miejsce, w którym można uzyskać pomoc związaną z czynnościami prawnymi. Kancelaria notarialna świadczy wsparcie, jednocześnie przestrzegając zasad związanych z wykonywanym zawodem. Posiada dogodną lokalizację w centrum miasta. Obok znajdują się miejsca, gdzie każdy może zostawić swój samochód.

https:

Adwokat


Prowadzimy sprawy z różnych dziedzin, w tym prawa spadkowego, cywilnego, karnego, pracy, a także rodzinnego i opiekuńczego. Adwokat Dorota Paczkowska w Bydgoszczy, prowadzi swoją kancelarię, gdzie udziela porad, sporządza pisma procesowe i wraz ze swoim zespołem opracowuje strategie postępowania w sądzie.

https:

Ustalenie władzy rodzicielskiej


Kancelaria oferuje pomoc w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Adwokat Małgorzata Tannenberg zajmuje się w głównej mierze sprawami o rozwód, a także o ustalenie władzy rodzicielskiej, czy też podziału majątku. Prawnik udziela kompleksowych porad prawnych, opiniuje oraz sporządza wzory dokumentów i pism procesowych, a także występuje przed sądem bądź urzędem jako pełnomocnik lub obrońca klienta.

justynabiedaadwokatlodz.pl

Podział spadku Łódź


Regulacja stosunków majątkowych wymaga niekiedy interwencji ze strony adwokata. Prowadzimy takie sprawy jak ustanowienie rozdzielności majątkowej między małżonkami. Taka sytuacja może na przykład oznaczać podział spadku. W Łodzi nasza kancelaria udziela porad prawnych i świadczy inną pomoc w zakresie prawa rodzinnego.