Biura i usługi dla firm

https:

dGCSO Biznesmen oferuje program do prowadzenia księgowości


Polecamy oferowany przez nas w najbardziej atrakcyjnych cenach program do prowadzenia księgowości. Przygotowane przez nas nowoczesne rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie łatwiejszych i bardziej sprawnych rozliczeń w danych przedsiębiorstwach. W naszym asortymencie znajdziecie różne rodzaje oprogramowań.

www.metmesh.com.pl

Siatki zgrzewane


W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się najlepsze siatki zgrzewane, dostępne w bardzo atrakcyjnych, wręcz konkurencyjnych cenach. Wypełniając je kamieniami, można stworzyć wyjątkowe i oryginalne gabiony. To one mogą być solidną konstrukcją ogrodzeniową działki prywatnej, czy publicznej. Sprawdź!

https:

Mop płaski


Na naszej stronie internetowej znajdziecie liczne produkty, jakie wykorzystywane są w różnego typu przedsiębiorstwach, jak np. środki czystości, a wśród nich mop płaski. Przygotowane przez nas materiały pozwalają na skuteczne i bezpieczne zapakowanie wybranych przedmiotów, jakie poddawane są wysyłce czy też transportowi. Gwarantujemy Wam najbardziej konkurencyjne ceny na cały nasz asortyment.

www.unobrand.pl

Usługa foliowania


Wśród oferowanych przez nas usług pakujących znalazło się foliowanie. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje towary wyglądały efektownie i były odpowiednio zabezpieczone, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom. W swojej działalności kierujemy się zapewnieniem klientom powodów do zadowolenia, aby każdy, kto nawiąże z nami współpracę, mógł cieszyć się jej doskonałymi efektami. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej propozycji, które znajdziesz na stronie internetowej. Foliowanie to nie jedyne, co możemy Ci zapewnić.

manu.com.pl

Kompletowanie Poznań


Istniejąca od wielu lat firma Manu Service dokłada wszelkich starań, aby jej usługi były świadczone rzetelnie, a klient był w pełni usatysfakcjonowany. Oferujemy pakowanie, kompletowanie, konfekcjonowanie i etykietowanie materiałów. Oferujemy usługi zarówno dla firm działających w Poznaniu, jak również w innych częściach Wielkopolski.

boxplay.pl

Biura sprzedaży


Szukasz kontenera pod wynajem? Nasza firma oferuje kontenery biurowe, budowlane, kontenery sanitarne i magazynowe, a także obiekty modułowe. Na bazie naszych kontenerów powstają przedszkola kontenerowe. Wynajmujemy kontenery, budujemy przedszkola i wiele więcej. Wszystko co związane z kontenerami znajdziesz u nas.

www.abmmedia.com.pl

http://www.abmmedia.com.pl/index.php/content/view/slug/bazy-firm-polskich


Baza firm 500000 to niezwykle obszerna, zawierająca setki tysięcy informacji baza danych, przydatna dla wszystkich osób pragnących bądź pozyskać nowe kontakty biznesowe, bądź świadczących usługi w sektorze b2b i chcących zdobyć nowych klientów. Przejrzystość i łatwość korzystania z danych z pewnością przypadną Wam do gustu.

https:

Adwokat


Wysokiej jakości usługi oferuje w Bydgoszczy kancelaria adwokacka Aleksander Domek. Profesjonalne porady prawne świadczone przez nasze biuro pomogły już wielu osobom w takich kwestiach jak rozwody, sprawy majątkowe czy spadkowe. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego przypadku, nasza kancelaria zyskała wielu stałych klientów.

prawopracy.tomczak.pl

Zakaz konkurencji w umowie


Wiele przedsiębiorstw docenia wiedzę oraz kompetencje swoich pracowników, inwestując w ich rozwój. W wyniku tego korzyści czerpie i osoba zatrudniona, i firma. Jednak, aby zabezpieczyć interes własnej działalności, firmy decydują się na zakaz konkurencji w umowie, który chroni przed działaniem na niekorzyść firmy ze strony obecnych lub byłych pracowników.

adwokatsuwalki.com

Odszkodowania Suwałki


Kancelaria adwokacka w centrum Suwałk świadczy usługi prawne Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom. Istnieje możliwość podjęcia stałej współpracy dla Klientów Biznesowych. W biurze przyjmuje adwokat Justyna Lewandowska, która oferuje pomoc w zakresie pełnomocnictwa, mediacji i prowadzenia spraw sądowych na każdym ich etapie. Wśród czynności prawnych z zakresu kodeksu cywilnego znajdują się między innymi takie świadczenia jak odszkodowania, sprawy dotyczące ochron dóbr osobistych czy wypadków komunikacyjnych.

https:

Usługi celne


Nasza firma świadczy profesjonalne usługi celne w zakresie odprawy. Zapewniamy weryfikację i pomoc w skompletowaniu odpowiednich dokumentów, przeprowadzenie niezbędnych formalności (VAT, akcyza itp.), wypełnianie świadectw, a także reprezentowanie interesów naszych klientów przed urzędami zajmującymi się opłatami za import i eksport.q

adwokat-wojan.pl

Obsługa prawna przedsiębiorstw Zabrze


W ramach działalności naszej kancelarii prawnej, której siedziba mieści się w Zabrzu, zajmujemy się udzielaniem porad, pomocą w uzyskaniu odszkodowania, bieżącą obsługą firm, czy też zastępstwem w charakterze obrońcy lub pełnomocnika w postępowaniach sądowych. Świadczymy usługi m.in. z zakresu prawa pracy, cywilnego, karnego, czy też gospodarczego.