Biura i usługi dla firm

https:

Mop płaski


Na naszej stronie internetowej znajdziecie liczne produkty, jakie wykorzystywane są w różnego typu przedsiębiorstwach, jak np. środki czystości, a wśród nich mop płaski. Przygotowane przez nas materiały pozwalają na skuteczne i bezpieczne zapakowanie wybranych przedmiotów, jakie poddawane są wysyłce czy też transportowi. Gwarantujemy Wam najbardziej konkurencyjne ceny na cały nasz asortyment.

https:

alimenty Bydgoszcz


Wysokiej jakości usługi oferuje w Bydgoszczy kancelaria adwokacka Aleksander Domek. Profesjonalne porady prawne świadczone przez nasze biuro pomogły już wielu osobom w takich kwestiach jak rozwody, sprawy majątkowe czy spadkowe. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego przypadku, nasza kancelaria zyskała wielu stałych klientów.

https:

Odszkodowania Suwałki


Kancelaria adwokacka w centrum Suwałk świadczy usługi prawne Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom. Istnieje możliwość podjęcia stałej współpracy dla Klientów Biznesowych. W biurze przyjmuje adwokat Justyna Lewandowska, która oferuje pomoc w zakresie pełnomocnictwa, mediacji i prowadzenia spraw sądowych na każdym ich etapie. Wśród czynności prawnych z zakresu kodeksu cywilnego znajdują się między innymi takie świadczenia jak odszkodowania, sprawy dotyczące ochron dóbr osobistych czy wypadków komunikacyjnych.

https:

Upadłość konsumencka


Wiele osób zastanawia się, czym jest upadłość konsumencka i kogo ona dotyczy. Procedura ta przeznaczona jest dla osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej, a posiadają zobowiązania finansowe, których nie są w stanie spłacić. W ramach postępowania sąd może umorzyć długi i ustalić zasady spłaty wierzycieli.

www.notariuszstrzegom.pl

Kancelaria notarialna


Placówka to miejsce, w którym można uzyskać pomoc związaną z czynnościami prawnymi. Kancelaria notarialna świadczy wsparcie, jednocześnie przestrzegając zasad związanych z wykonywanym zawodem. Posiada dogodną lokalizację w centrum miasta. Obok znajdują się miejsca, gdzie każdy może zostawić swój samochód.

https:

Adwokat


Prowadzimy sprawy z różnych dziedzin, w tym prawa spadkowego, cywilnego, karnego, pracy, a także rodzinnego i opiekuńczego. Adwokat Dorota Paczkowska w Bydgoszczy, prowadzi swoją kancelarię, gdzie udziela porad, sporządza pisma procesowe i wraz ze swoim zespołem opracowuje strategie postępowania w sądzie.

https:

Ustalenie władzy rodzicielskiej


Kancelaria oferuje pomoc w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Adwokat Małgorzata Tannenberg zajmuje się w głównej mierze sprawami o rozwód, a także o ustalenie władzy rodzicielskiej, czy też podziału majątku. Prawnik udziela kompleksowych porad prawnych, opiniuje oraz sporządza wzory dokumentów i pism procesowych, a także występuje przed sądem bądź urzędem jako pełnomocnik lub obrońca klienta.

justynabiedaadwokatlodz.pl

Podział spadku Łódź


Regulacja stosunków majątkowych wymaga niekiedy interwencji ze strony adwokata. Prowadzimy takie sprawy jak ustanowienie rozdzielności majątkowej między małżonkami. Taka sytuacja może na przykład oznaczać podział spadku. W Łodzi nasza kancelaria udziela porad prawnych i świadczy inną pomoc w zakresie prawa rodzinnego.

www.kancelaria.lublin.pl

Kancelaria adwokacka


Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Lublinie oferuje różnorodne porady prawne, związane zarówno z prawem administracyjnym, gospodarczym, handlowym oraz pracy. Wystarczy zgłosić się do przedstawicieli, a dowiesz się szczegółów na temat usług oraz propozycji. Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę internetową.

https:

Sprzątanie hoteli


Spore skupiska ludzi generują masę zanieczyszczeń, których trzeba się jak najszybciej pozbyć. W związku z tym w naszej firmie oferujemy profesjonalne sprzątanie hoteli. W skład naszych usług wchodzi odkurzanie, mycie podłóg i czyszczenie okien, drzwi, ścian oraz wykładzin wszelkimi dostępnymi metodami. Ponadto wyczyścimy nie tylko wnętrze obiektu, ale zadbamy również o teren na zewnątrz.